SEPETİM

ÜYE GİRİŞİ

HOŞ GELDİNİZ

 

0212 260 05 93

ÜCRETSİZ SERVİS

En Mutlu Müşteri’ ilkesi ile hizmet veren DryWhite®'ın ücretsiz servislerinden yararlanmak için yapmanız gereken yalnızca 0212 260 05 93 numaralı telefonu aramak ya da üst menüden Online Sipariş linkine girerek oturduğunuz yerden sipariş vermek.

Siparişinizi ister telefon ile ister internet üzerinden online olarak verin en kısa sürede tarafınıza dönülecek ve ürünleriniz temizlenmek üzere ücretsiz olarak kapınızdan alınacaktır.

Ürünleriniz kapınızdan ücretsiz olarak imza karşılığı alındıktan sonra en yakın şubemizde, en gelişmiş teknolojiler ile ve en kısa sürede temizlenerek kapınızda tarafınıza imza karşılığı ücretsiz teslim edilecektir.

Telefon ile ya da internet üzerinden vereceğiniz siparişler teyit aşamasının ardından en geç 4 saat içerisinde hiç bir ekstra ücret talep edilmeksizin kapınızdan alınacak ve alındıktan sonra ortalama 1 işgünü içerisinde yine kapınızda temizlenmiş olarak tarafınıza teslim edilecektir.

Telefon ile vereceğiniz siparişlerinizin bedelini; kredi kartınız ile ya da kapıda nakit olarak ödeyebilirsiniz.

İnternet üzerinden vereceğiniz siparişlerinizi; kredi kartı, kapıda ödeme ya da havale yolu ile yapabilirsiniz. DryWhite® web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder keyifli gezintiler dileriz.