SEPETİM

ÜYE GİRİŞİ

HOŞ GELDİNİZ

 

0212 260 05 93

HAKKIMIZDA

 ‘En Mutlu Müşteri’ ilkesi ile hizmet veren DryWhite®'ın web sitesine Hoş geldiniz.Bir Zamanlar Drywhite
1994 yılında Ortaköy’de küçük bir kuru temizleme dükkanı ile işe başlayan DryWhite®, yüksek standartta hizmetlerini 2020 yılı itibari ile 11 modern işletme ile devam ettirmektedir.
26 yıllık saygın bir geçmişe sahip olmanın en önemli etkeni DryWhite® normları içerisinde birinci sırada yer alan kaliteli hizmeti tüketicinin ayağına götürme bilincidir.

DryWhite® en kaliteli hizmeti üretebilmek için, en kaliteli ve en son teknoloji ekipmanlar ile dünyaca bilinen uluslar arası kullanıma sahip, çevreye ve tekstile zarar vermeyen birinci sınıf kimyasalları kullanır.

DryWhite® makine ekipman konusunda dünyaca ünlü BÖWE kuru temizleme makineleri, PONY marka ütüleme ekipmanları, GIRBAU marka yıkama ve kurutma grupları ve ARTMECC marka ambalajlama ve konveyör askılık sistemlerini kullanmaktadır.

Kimyasal konusunda ise DryWhite®‘ın tercihi sektörün en büyük üreticileri olan Alman DOW, BÜFA, Henkel ve Seitz markalarıdır.
Drywhite
DryWhite® personel seçim ve alımında da toplam kalite kriterini göz önünde tutarak, aldığı personeli sırf bu amaç için kurulu bulunan eğitim bandından geçirir. Eğitim bandından geçmeyen, yada eğitimler sonrasında yapılan mülakatta başarılı olmayan personel hiçbir şekilde DryWhite® tesislerinde görev alamaz.

DryWhite® bünyesinde; tekstil, kuru temizleme, yıkama, leke, kimyasal, makine,Toplam Kalite Yönetimi gibi konularda eğitimler süreklidir. Tüm personel için en önemli konu olan sürekli gelişme hiçbir zaman sonu olmayan ‘en mutlu müşteri’ ilkesine ulaşmadaki aracımızdır.

DryWhite® ‘en mutlu müşteri’ ilkesine ulaşmak için şimdide online siparişi müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Bir diğer hizmetimiz ise şeffaflıktır. Bilgiyi paylaşmanın bir erdem olduğuna inanan DryWhite® müşterilerinden gelebilecek her türlü soruya uzmanlardan oluşan danışmanları aracılığı ile cevap vermektedir.